Szanowni Państwo.

Firma Puchała oferuje w sprzedaży detalicznej i hurtowej całą gamę pasz, koncentratów i dodatków paszowych dla zwierząt hodowlanych. Posiadamy duże doświadczenie na rynku. W naszej bogatej ofercie znajdują się paszę i koncentraty dla trzody chlewnej oraz bydła.
Produkujemy mieszanki i koncentraty paszowe zbilansowane pod względem wszystkich potrzebnych składników pokarmowych, gwarantujących dobre efekty żywieniowe. Realizujemy wszystkie indywidualne wymagania hodowców w zakresie zapotrzebowania na składniki żywieniowe dla poszczególnych ras i linii odhodowanych zwierząt.
 
Prowadzimy skup zbóż oraz wykonujemy usługi w zakresie wytwarzania gotowej mieszanki dla tych grup zwierząt na bazie naszych koncentratów z surowców dostarczonych przez hodowcę.
Stosowanie naszych mieszanek i koncentratów paszowych w żywieniu zwierząt zdrowych o właściwym genotypie, przy zapewnieniu dobrych warunków środowiskowych, gwarantuje wysoką efektywność produkcji.
Surowce do produkcji, takie jak śruty poekstrakcyjne, oleje roślinne, premiksy itp, dostarczają nam renomowane firmy działające na skalę światową, Niezależnie od tego otrzymywane surowce i produkowane wyroby badane są przez specjalistyczne laboratorium.